İran Kedisi

Bu kategoride 58 ilan bulunmaktadır.BEYAZ ERKEK SECERELİ ANNE VE BABA
İZMİR

KENDİ KEDİLERİMİN YAVRUSU EV ORTAMINDA SOSYAL BUYUMÜŞ OLAN YAVRULARIMIZ REZERVE EDEBİLİRSİNİZ WHATSAPP DETAYLI FOTOĞRAF ATILIR TÜM EĞİTİMLERİ VERİLDİKTEN SONRA TESLİM EDİLECEKTİR ANNE VE BABA SCR LİDİR

Görüşülür 3 gün önce
Pofudukkkkk
ANKARA

Son kalan yavrumuzu veriyoruz fiyatta görüşülür lütfen arayınız 05551811128. Dişimiz sahibini bekliyor

1000 4 gün önce
Yavrular sizi bekliyor
ANKARA

Yavrularimiz 3 tane fiyat görüşülür Ankara Yenimahalle Şentepe .0555 181 11 28 arayın lütfen şuan daha sütten kesilmedi onları evine yuva alçak kişiler lütfen arayın ayriyetten kontrollü vericez

1000 4 gün önce
sevgi arsızı torunlarımız aile arıyor
ANKARA

merhaba kuzularımızın anne ve babası bıze aıt wcf fedarasyonu tarafından scr belgeliler. yavrularımız yeterı kadar anne sutu aldı ilk ıkı aşıları yapıldı şuanda. tuvalet egıtımını sorunsuz tamamladılar çok sıcak kanlılar ılk kez kedi bakacak ve cocuklu aileler ıçin uygundur. kısa tüy ıranlardır. tüyler dolaşmaz ve uzun tuy ırana gore daha az tuy dokerler

Görüşülür 2 gün önce
safkan iran yavrular
İSTANBUL

Pamuk bebeklerim kendi kedimin yavrularıdır .Sütten kesildikten sonra ömürlük yuvalarına sahiplendirileceklerdir. 2 erkek 1 dişi beyaz yavrum mevcuttur.

Görüşülür 9 gün önce
safkan iran yavrular
İSTANBUL

5 mayıs doğumlu bebekler kendi kedimin yavrularıdır. Sütten kesildikten sonra ömürlük onları sahiplenicek yeni yuvalarına verilecektir. 2 tane erkek 1 tane dişi beyaz yavru mevcuttur.

Görüşülür 9 gün önce
2 aylık prenses sahibini bekliyor
İSTANBUL

2 aylık dişi yavru Sütten yeni kesildi. Mama kum eğitimi var. Oyuncu, sevimli, cana yakın, sevilmekten hoşlanır. Kendisini çok sevecek yeni sahibini bekliyor.

Görüşülür 13 gün önce
MANKEN KEDİ
İSTANBUL

Kedim inanılmaz derecede sevimli, oyun oynamayı seven ama en çok uyumayı seven safkan İran Persian’dır. Tuvalet eğitimlidir. Hayır komutundan anlar. Dağıtmak, kırmak, parçalamak asla yapmadığı şeylerdir.Çok sakindir hiç zarar vermez. İlgiye bayılır. Kedimizle beraber tüm malzeme, oyuncak ve ekipmanlarını da birlikte göndereceğiz. 2 adet tuvalet kabı, Kumu, Mamaları, Tırnak tırmalama oyuncağı, Fare oyuncağı, Tırnak makasları, tüy tarama tarakları, Kalan vitamin barları, Büyük taşıma çantası, Büyük boy kedi evi ile hepsi beraber gönderilecektir. Görüşmeye açığız.

Görüşülür 16 gün önce
Blue Point - 2 Aylık - Safkan
İSTANBUL

4 Nisan doğumlu. dişi, blue point, iran kedimizi ücretli sahiplendirmek istiyoruz. yer istanbul. burun kısmı yarısı siyah yarısı beyazdır. kulakları, kuyruğu ve paçaları siyahtır. cana yakın ve oyuncu bir mizacı vardır. ev ortamında doğmuştur. teklifler değerlendirilecektir.

1250 21 gün önce
Hakkımızda

1kedi1kopek.com ücretsiz evcil hayvan ilan sitesidir.
İletişim

  • 1kedi1kopek.com
  • destek@1kedi1kopek.com