İran Kedisi Sahiplendirme İlanları

Bu kategoride 36 adet İran Kedisi yavrumuz sahiplendirilmek üzere sizleri beklemektedir.1 Aylık Dişi Persiyan Yavrumuz Rezerve Açıktır.
ANTALYA

1 Aylık yavrumuz rezerve açıktır. Orijinal, basık burunlu, sağlıklı yavrudur. Kuru mama ve tuvalet alışkanlıkları vardır. Kendi kedilerimizin yavrusudur. Ev ortamında büyüyor. Tek yavru olduğu için iyi besleniyor kuru mama da yiyor.

1200 8 gün önce
Sevimli Persiyan Yavrular
ANTALYA

Orijinal, yeşil gözlü, sağlıklı yavrudur. Kuru mama ve tuvalet alışkanlıkları vardır. Kendi kedilerimizin yavrusudur. Ev ortamında büyüdü. Mamadan önce anne sütünü yeteri kadar aldı. En iyi, proplan, mamayla beslendi.

1000 4 gün önce
Egzotik Persiyan Yavrular
ANTALYA

Orijinal, mavi göz, egzotik, basık burunlu, sağlıklı yavrular. Kuru mama ve tuvalet alışkanlıkları vardır. Kendi kedilerimizin yavrularıdır. Ev ortamında büyüdüler. Mamadan önce anne sütünü yeteri kadar aldılar. En iyi, proplan, mamayla beslendiler. Pembe papyonlular dişi, mavi papyonlular erkektir.

1200 19 dakika önce
Orijinal Persiyan Yavru
ANTALYA

Orijinal, mavi göz, basık burunlu, sağlıklı yavru. Kuru mama ve tuvalet alışkanlıkları vardır. Kendi kedilerimizin yavrusudur. Ev ortamında büyüdü. Mamadan önce anne sütünü yeteri kadar aldı. En iyi, proplan, mamayla beslendi.

1200 19 dakika önce
DÜNYA TATLISI İRAN KEDİSİ YAVRULARI
ANTALYA

İRAN KEDİSİ YAVRULARI BİRBİRİNDEN SEVİMLİ , IRK GARANTİLİ ÇOK ÖZEL YAVRULAR YENİ AİLELERİYLE TANIŞMAYA HAZIR... 0553 480 06 95 www.SevimliYavrular.com İlanda yavrulara ait resimler yer almaktadır...

Görüşülür 17 gün önce
Muhteşem yüz yapilari olan iran bebekler
İZMİR

2 adet dişi iran yavrular. Kendi kedimin yavrularidir. Ic dis parazit asilari tam. Tuvalet egitimi var. Mama egitimi var. Her sehire gonderim yapilir. Cok oyuncu ve sevecenler.

Görüşülür 22 gün önce
Pofidik oğluş
İZMİR

Kendi kedilerimin yavrusu Ev ortamında sosyal büyüyen yavrularımız yeni yuvasına gitmeye hazır Tüm eğitimleri verilip öyle teslim edilecek Tüm Türkiyeye gönderilir Yakın iller otobüs Uzak iller THY yollanilacak Gönderim alıcıya aittir

Görüşülür 1 ay önce
persian iran red garfield
İSTANBUL

yavrumuz ile ilgili telefon & whatshap diğer yavrularımız için ; İNSTAGRAM mika_kedileri & FACEBOOKdan mika cattery kedievi grubunu takip edebilirsiniz. İSTANBUL DIŞINA THY PETCARGO İLE GÖNDERİM YAPILMAKTADIR. Günü gelen sağlık uygulamaları yapılmıştır ve veteriner son kontrolleri gerçekleştikden sonra sağlık kimlik pasaportları , sahiplendirme sözleşmeşi ve danışmanlık hizmeti,yetiştiricilik ve bakım bedeli karşılığında FATURA ile yeni ailesine teslim edilecektir . KREDİKARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI VARDIR. Bilgi ve sorularınız için telefon ile iletişime geçiniz. Mika Cattery & Kedievi WCF ( world cat federation / dünya kedi federasyonu ) & TURKKED Kedi Yetiştiricileri Derneği - TURKKED Association Of Cat Breeders a bağlı cattery & kedievidir. Cins kedi tercihtir , sizler için güzel sağlıklı ve safkan ırk kediler yetiştiriyoruz.Mikaın yavruları bağlı olduğu federasyon kuralları gereği en yüksek kalitede bakılmaktadır ve kontrol altındadır . sosyal bir yavru olarak sizlerin hayatına eşlik edilebilmeleri için gerekli eğitimler sevgi ile verilmektedir. yavrularımız devamlı anne sütünün yanında en yüksek kalitede yaş ve kuru mamalarla ve vitaminlerle desteklenmektedir ve veteriner kontrollerinden sonra sağlıklı bir şeklide sizin hayatınıza dahil olmaktadır

Görüşülür 1 ay önce
Oglusuma yuva
İZMİR

Kendi kedilerimin yavrusu Anne ve baba secerelidir Tüm Türkiyeye gönderilir Tüm eğitimleri verilip öyle teslim edilecek Çocuklar ile arasi çok iyi Sosyal yetişen yavrumuza yeni bir aile ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Görüşülür 1 ay önce