Chihuahua

Bu kategoride 152 ilan bulunmaktadır.UYGUNA BİR KARIŞ DİŞİ CHİHUAHUA
İSTANBUL

Merhaba minik yavrumuz 2,5 aylıktır Oyuncu yerinde duramayan zıpır bir yavrudur. Tuvalet eğitimi başlangıç seviyesi olarak verilmiştir. Tüy dökme problemi yoktur. Kulakları dikleşecektir. Pede yapıyor. Aşısı iç dış paraziti yapıldı Petpasaport karnesi var istanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine sorunsuz gönderim yapıyoruz.

Görüşülür 2 gün önce
ÇİKOLATA RENK MİNİ DİŞİ ŞİVAVA
İSTANBUL

Özel renk kızımız 2 aylık Aşıları iç dış paraziti yapıldı Petpasaport karnesi var Baba Türkiye anne yurtdışı şecereli Tuvalet eğitimi başlangıç seviyesinde verildi Dünyanın en minik ırkına sizde sahip olmak istiyorsanız iletişime geçiniz. İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine gönderim seçeneğimiz mevcuttur.

Görüşülür 2 gün önce
SAF IRK ELMA KAFA KÜT BURUN ERKEK ŞİVAVA
İSTANBUL

Irk standartlarını noksansız taşıyan oğlumuz 2 aylık Aşıları iç dış paraziti var Petpasaport karnesi mevcut Baba Türkiye anne yurtdışı şecereli Tuvalet eğitimi başlangıç seviyesinde verildi Oyuncu yerinde duramayan kıpır kıpır mini bir yavru İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine gönderim seçeneğimiz mevcuttur.

Görüşülür 2 gün önce
KREM RENK IRK STANDARINTA DİŞİ ŞİVAVA
İSTANBUL

Pamuk kızımız 2,5 aylık Aşıları iç dış paraziti yapılıp petpasaport karnesi vardır. Baba Türkiye anne yurtdışı şecereli Yüzde yüz orijinal olan kızımızın tuvalet eğitimi başlangıç seviyesinde verilmiş olup pede yapıyor. Bu güzel kıza sahip olmak istiyorsanız iletişime geçiniz. İstanbul içi kapıya teslimat Türkiyenin her yerine gönderim seçeneğimiz mevcuttur.

Görüşülür 2 gün önce
chihuahua yavru
BURSA

0530 125 63 47 www.alicepuppydogs.com www.instagram.com/kopekyavrusubursa SAFKAN VE SAĞLIK GARANTİLİ YAVRULARIMIZ GELEMEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HER ŞEHİRE GÖNDERİM SAĞLAMAKTAYIZ. YAVRULARIMIZIN KİMLİK KARTLARI MEVCUTTUR. ARADIĞINIZ HER IRK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. İLETİŞİME GEÇEN MÜŞTERİLERİMİZE WATSAPP ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ ARAMA İLE YAVRULARI GÖSTEREBİLİRİZ. SİZDE BU SEVİMLİ YAVRULARA SAHİP OLMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ. YAVRULARIMIZ ÜCRETLİ SAHİPLENDİRİLMEKTEDİR.

Görüşülür 9 gün önce
A Kalite Uzun Tüylü Chihuahua Yavrular
İSTANBUL

Kendi kızımın ilk anneliğinden olan 3 adet uzun tüylü Chihuahua yavrularımız iyi bakabileceğine kanaat getireceğimiz kişilere ücretli sahiplendirilecektir.

Görüşülür 9 gün önce
CEP BOY MİNİ ERKEK ŞİVAVA CHİHUAHUA
İSTANBUL

OĞLUMUZ 2,5 AYLIK ŞECERELİ ORİJİNAL OLDUĞUNA DAİR KÖPEK IRK FEDERASYONU TARAFINDAN VERİLEN SERTİFİKALI OYUNCU MİNİ ERKEK AŞILARI YAPILDI VETERİNER HEKİM KONTROLÜ YAPILDI MİKROÇİPLİ KALİTESİNE GÖRE UYGUNA YAVRULARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ İSTANBUL İÇİ KAPIYA TESLİMAT TÜRKİYENİN HER YERİNE GÜVENLİ GÖNDERİM YAPIYORUZ.

Görüşülür 9 gün önce
Chihuahua yavrusu
BURSA

0535 030 70 70 www.alicepuppydogs.com www.instagram.com/kopek.yavrulari SAFKAN VE SAĞLIK GARANTİLİ YAVRULARIMIZ GELEMEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HER ŞEHİRE GÖNDERİM SAĞLAMAKTAYIZ. YAVRULARIMIZIN KİMLİK KARTLARI MEVCUTTUR. ARADIĞINIZ HER IRK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. İLETİŞİME GEÇEN MÜŞTERİLERİMİZE WATSAPP ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ ARAMA İLE YAVRULARI GÖSTEREBİLİRİZ. SİZDE BU SEVİMLİ YAVRULARA SAHİP OLMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ. YAVRULARIMIZ ÜCRETLİ SAHİPLENDİRİLMEKTEDİR.

Görüşülür 13 gün önce
Chihuahua yavrusu
BURSA

- 0535 030 70 70 www.alicepuppydogs.com www.instagram.com/kopek.yavrulari SAFKAN VE SAĞLIK GARANTİLİ YAVRULARIMIZ GELEMEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HER ŞEHİRE GÖNDERİM SAĞLAMAKTAYIZ. YAVRULARIMIZIN KİMLİK KARTLARI MEVCUTTUR. ARADIĞINIZ HER IRK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. İLETİŞİME GEÇEN MÜŞTERİLERİMİZE WATSAPP ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ ARAMA İLE YAVRULARI GÖSTEREBİLİRİZ. SİZDE BU SEVİMLİ YAVRULARA SAHİP OLMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ. YAVRULARIMIZ ÜCRETLİ SAHİPLENDİRİLMEKTEDİR

Görüşülür 15 gün önce
Hakkımızda

1kedi1kopek.com ücretsiz evcil hayvan ilan sitesidir.
İletişim

  • 1kedi1kopek.com
  • destek@1kedi1kopek.com